ردکردن این
پارچه مبلی نانو را بیشتر بشناسید؟

پارچه مبلی نانو را بیشتر بشناسید؟

صنعت مبلمان نیز همانند دیگر صنایع در تلاش است که محصولات کارآمدتر و موثری را با ضایعات کم تر، مصرف بهینه انرژی، حداقل استفاده از مواد در همان سان بهبود عملکرد محصولات خود، تولید کند. برای دستیابی به این اهداف بزرگ، فناوری نانو می تواند نقش بسیار مهمی داشته باشد. در آینده نزدیک، مواد نانو در مبلمان باعث می شود که کم تر از منسوجات کاربردی و چسب استفاده شود. در بین انواع پارچه مبلی، پوشش پارچه مبلی نانو آنتی باکتریال است که ترمیم آسیب های جزئی آن هنگام برخورد با اجسام نوک تیز فعال می شود. همچنین در برابر شرایط محیطی نیز مقاومت بالایی دارد. نانو مواد به علت خاصیت ضد لک، ضد حریق، ضد آب و آنتی باکتریال بودن آن در بین مردم از محبوبیت بالایی برخوردار است. از دیگر ویژگی های پارچه مبلی نانو می توان به نرم و راحت بودن آن اشاره کرد و یکی از پرفروش ترین نوع پارچه در بازار محسوب می شود.

مزایای استفاده از پارچه مبلی نانو

به طور کلی، پارچه های مبلی نانو از مزایای بسیاری برخوردار است که در ادامه با آن ها بیشتر آشنا می شویم.

 ضد آب بودن پارچه نانو

فناوری نانو، خاصیت ضد آب بودن را در پارچه های مبلی نانو ایجاد کرده است. به این صورت که، تمام منافذ الیاف پارچه به وسیله مواد نانو پوشیده شده است. در نتیجه آب به ساختار الیاف آن کم تر نفوذ می کند و یا در موارد پیشرفته به هیچ وجه اتفاق نمی افتد.

ضد لک بودن پارچه نانو

همان طور که گفته شد، مواد نانو تمام منفذهای پارچه را پوشانده و جذب آب در آن محدود شده است. ممکن است با ریختن آب بر روی پارچه، لکه ای بر روی آن ایجاد شود. جالب است بدانید که پارچه های مبلی نانو در برابر لکه آب و مایعات، لکه خودکار و جوهر و آلودگی ها بسیار مقاوم است و خاصیت ضد لک شدن دارد.

قابلیت شست و شوی پارچه نانو

ممکن است پارچه مبلی نانو با داشتن خاصیت ضد آب و ضد لک بودن آن، پس از گذشت مدت زمان طولانی به شست و شوی نیاز داشته باشد. در این صورت می توان گفت که خاصیت پارچه ها با شست و شوی آن ها از بین نمی رود، و همچنان نانو خواهد ماند.

ضد چروک بودن پارچه نانو

این پارچه ها با وجود مواد نانو دارای خاصیت ضد چروک شدن دارند و اگر زمانی چروک شدند این قابلیت را دارند که به حالت اولیه خود برمی گردند.

ثابت ماندن رنگ پارچه نانو

پارچه هایی که از مواد نانو تولید می شوند، مقاومت زیادی برای از دست ندادن رنگ خود دارند. در واقع رنگ پارچه های نانو از ثبات کافی برخوردار است و در برابر شرایط مختلف از دست نمی رود. از دیگر ویژگی های پارچه مبلی نانو می توان به ثبات رنگی آن ها در مقابل فرسایش، نور خورشید و شست و شوی اشاره کرد.

کیفیت بالای پارچه نانو

پارچه های مبلی نانو کیفیت بالایی دارند؛ زیرا الیاف آن ها از مواد نانو که نوعی مواد نامرئی، بدون بو و حساسیت هستند، پوشانده شده است. یکی از مهم ترین مزایای این نوع پارچه ها این است که در مقابل اجسام تیز، مقاومت زیادی دارد. بافت نرمی دارند و هنگام نشستن بر روی آن ها احساس راحتی می کنید. پارچه های نانو خاصیت ضد حریق دارند و زمانی که وسیله گرمایشی در نزدیکی مبلتان قرار دارد، نگران سوختگی آن نباشید. آنتی باکتریال بودن آن ها باعث می شود که قابلیت خود تمیز شوندگی داشته باشند.

قیمت پارچه مبلی نانو

یکی از گران ترین پارچه های موجود در بازار، پارچه های نانو می باشد. این پارچه ها با برندهای مختلفی که توسط کارخانه های نساجی تولید می شوند، قیمت متفاوتی دارند. قیمت پارچه مبلی نانو به عوامل زیادی از جمله طرح پارچه، کیفیت پارچه، عرض پارچه، تولید داخلی یا خارجی، خدمات پس از فروش و گارانتی بستگی دارد. شما هموطنان عزیز می توانید پارچه مبلی نانو را با هر رنگ و مدلی که می خواهید از پارچه مبلی پژمان خریداری کنید. این مجموعه نمایندگی رسمی شرکت رویال فایپکو و شرکت شیوا نساج یزد را بر عهده دارد. پارچه مبلی پژمان دارای بیشترین تنوع در طرح و رنگ های مختلف بوده و با نازلترین قیمت پارچه مبلی، آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *